Четвер
13.06.2024
22:48
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
Різне про секти »
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Погода в Україні

Поділись з друзями

кнопочка

1.Насамперед тобі вселять думку в голову, що до приходу в секту твоє життя було абсолютно марною, порожньою витратою часу. Але тепер все по-іншому, і секта дуже добре знає, що тобі потрібно...

2.Перший контакт з сектою - для тебе одкровення. У тебе з'являється новий погляд на речі.

3. Секта має виняткове, єдино правильне уявлення про світ, яке вирішує всі проблеми.

4. Дуже важко дізнатися правду про секту. В секті не прийнято думати, роздумувати, тим більше питати або сумніватися. Якщо ж наберешся сміливості і все-таки запитаєш, твої нові друзі відповідатимуть: « Цього не можемо тобі зараз пояснити, хочеш взнати - пішли з нами в наш центр».

5. Секта має майстра, медіума, вчителя або гуру, який єдиний знає істину...

6. Вчення секти вважається єдиноправильним, вічним, істинним знанням. Наука, раціональне мислення і розум відкидаються як негатив, сатанізм або дурість. «Особа стає божевільною і щасливою».

7. Кінець світу близький. Світ загине у страшній катастрофі, і лише секта знає, як врятуватися від неї.

8. Твоя секта - це еліта, вершки людства, вибрані. Доля решти людей - погибель. «Хочеш врятуватися - негайно стань членом секти».

9. Секта захистить тебе від решти світу одягом, особливим живленням, власною мовою, строгими правилами відносин з людьми.

10. Секта бажає, щоб ти порвав всі «старі» зв'язки, вони заважають твоєму розвитку...

11. Секта повністю контролює твоє особисте життя. Сексуальні відносини визначаються сектою, як наприклад, вибір подружжя або партнерів, груповий секс або повна стриманість.

12. Ти весь час знаходишся під контролем секти. У тебе немає вільного часу. Ти зайнятий продажем сектантської літератури, вербуванням нових членів, відвідинами нескінченних курсів і медитацій... Секта уважно стежить за дисципліною і виконанням правил, адже це єдиний шлях до порятунку.

13. Залишитися одному просто неможливо, поряд з тобою завжди «брат» або «товариш» із секти.

14. А коли ти почнеш дивуватися, чому немає обіцяного успіху, то одержиш відповідь: «ти сам винуватий»- або погано трудишся, або слабо віруєш...

Lohotron.in.ua


Про Свідків Єговиhttp://hrystyjany.at.ua/index/pro_svidkiv_egovi/0-24

Чи впливає діяльність сект на психіку людини?  - http://hrystyjany.at.ua/index/chi_vplivae_dijalnist_sekt_na_psikhiku_ljudini/0-42

Психологія сектантства http://hrystyjany.at.ua/index/psikhologija_sektantstva/0-43

Сатанізм http://hrystyjany.at.ua/index/satanizm/0-44

Мормони. Діяльність в Україні http://hrystyjany.at.ua/index/mormoni_dijalnist_v_ukrajini_vzjato_z_ukrajinskogo_greko_katolickogo_chasopisu_nova_zorja/0-49 ; 

Історія  - http://hrystyjany.at.ua/index/khto_taki_mormoni_istorija/0-50


Copyright hrystyjany © 2024