Вівторок
03.10.2023
22:46
Вітаю Вас Гість
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Погода в Україні

Поділись з друзями

кнопочка

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-3 з 3 повідомлень
3. Амурченко Владислав   (30.08.2013 12:18)
0  
Для виходу на благодійно-християнський блог видатного українського християнського письменника-філософа Василя Кредо, слід набрати в системі GOOGLE слово /Василь Кредо, або Кредо Василь/. У блозі наявні сотні активованих посилань на інтернет-джерела. Його зміст можна читати на 70-ти мовах світу. Запрошуємо усіх в Океан християнської Мудрості!
| Місто: Київ

2. Кирило   (07.07.2013 19:24)
0  
Нещодавно у світовій мережі інтернету з'явився довгоочікуваний благодійний блог-сайт (назва- Кредо Василь) відомого українського християнського письменника Василя Кредо. На ньому розміщено знамениті Віршована Біблія (71 розділ), Віршоване Євангеліє (75 розділів), Віршований молитвослов (55 молитов), поетичний щоденник "Київ-Єрусалим" (40 віршів). то ж, мільйони україномовних християн в багатьох країнах світу отримали добру нагоду цілодобово знайомитися з християнськими творами Василя Кредо.
| Місто: Київ

1. Володимир [volodimir]  (28.01.2011 18:23)
0  
Слава Ісусу Христу!
Коляда - словянський божок зимового рівнодення.
Колядки - так називали пісні(побажання), якими вітали погани один одного у цей же час,за що останні щось мали дати(якісь"дари землі"). Дуже прикро, що християни прийняли цю поганську традицію! Я не маю на увазі прославу Господа Ісуса, а цю традицію заробітку грошей!
Або так звані "вертепи" з сурою, чортом, Іродом, що є дуже популярним серед нашої молоді. Хіба грабунки домів, перепиняння автомобілів є прославою Дитятка Ісусика?І щей до того Ісус не народився для вічнозасудженого диявола.То щож тоді несеіз собою таке "колядування"?

Прошу адміністрацію сайту змінити розділ "колядки" на "Прславу Дитятка Ісус",або на щось подібне!
наперед дякую!
| Місто: Львів

1-3

Ім`я *:
Email *:
Місто:
Усі смайли
Код *:
ДивенСвіт

Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright hrystyjany © 2023