Субота
21.04.2018
01:54
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
Цікаві статті »
Меню сайту

категорії
ПРО ЖИТТЯ
ПОЕЗІЯ
ЖИТТЯ СВЯТИХ
ПРО СІМ"Ю І ШЛЮБ
ЗАБОБОНИ, ЧАКЛУНСТВО, МАГІЮ
ІСТОРІЇ З ЖИТТЯ
про піст
Пастирські звернення, послання, листи

Форма входу

Пошук

Погода в Україні

Поділись з друзями

кнопочка

Головна » Статті » ПРО ЖИТТЯ

Алкоголь шкідливіший за героїн, а цигарки за кокаїн?
Алкоголь шкідливіший за героїн та крек стверджує група вчених, базуючись на дослідження, опубліковані у британському медичному журналі Lancet.

Автори, серед яких колишній провідний радник британського уряду з питань наркотиків професор Девід Натт, зазначають, що їхня робота вказує на неспроможність класифікацій наркотичних речовин, які використовують уряди при оцінці потенційної шкоди здоров'ю і суспільству і призначенні покарань.

У дослідженні робиться спроба класифікувати 20 речовин за 16 параметрами, оцінюючи шкоду, що завдають як особі, що вживає ці речовини, так і оточуючим.

Кожна речовина отримувала певну кількість балів за ступінь звикання і шкоду психічному та фізичному здоров'ю людини, що її вживає.

Крім того, бали нараховувалися за кількість злочинів, пов'язаних з кожним конкретним наркотиком, і за матеріальну втрату економіці та суспільству, пов'язану з вживанням речовини.

У роботі відзначається, що найбільша шкода здоров'ю завдається вживанням героїну, крека і метамфетамінів, повідомляє Бі-Бі-Сі.

У той же час за ступенем шкоди оточуючим лідирують алкоголь, героїн та крек.

При додаванні балів за індивідуальну і суспільну шкоду алкоголь виявився абсолютним лідером.

Сумарна шкода здоров'ю і суспільству тютюну та кокаїну виявилася однаковою. При цьому експерти стверджують, що сигарети завдають більше шкоди індивідуальному здоров'ю, ніж кокаїн.

Екстазі, ЛСД та галюциногенні гриби, що відносяться в Британії до найнебезпечнішої категорії А, відповідно до висновків експертів, приблизно у вісім-десять разів безпечніші за алкоголь. Галюциногени замикають список проаналізованих шкідливих субстанцій.

Висновки дослідження суперечать офіційному уявленню про шкоду алкоголю і наркотиків, що поширене серед урядів більшості країн.

Автори публікації запевняють, що їхній метод класифікації, заснований на консенсусі декількох експертів, дає досить точну оцінку, яку може використовувати влада.Джерело: http://www.credo-ua.org/2010/11/35805
Категорія: ПРО ЖИТТЯ | Додав: галчонок (02.11.2010)
Переглядів: 268 | Теги: здоров'я, тютюн, героїн, паління, Родина, сигарети, кокаїн, Алкоголь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ДивенСвіт

Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright hrystyjany © 2018