Субота
20.04.2024
16:20
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
До Христа - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Молитви » До Христа » До Христа
До Христа
галчонокДата: Четвер, 14.04.2011, 11:59 | Повідомлення # 1
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
О, Ісусе, лагідний і смиренний серцем, почуй мене.
Позбав мене, Ісусе,
Від бажання бути любимим,
Від бажання бути звеличеним,
Від бажання бути у пошані,
Від бажання бути прославленим,
Від бажання мати перевагу над іншими,
Від бажання повчати,
Від бажання бути схваленим,
Від страху бути приниженим,
Від страху бути неприйнятим,
Від страху отримати догану,
Від страху бути забутим,
Від страху неправильного до мене ставлення,
Від страху бути підозрюваним.
І, Ісусе, дай мені бажання,
Щоб інші були більш любимі, ніж я,
Щоб інші були більш шановані, ніж я,
Щоб інших підносили, а мене понижували,
Щоб інших обирали, а мене відкидали,
Щоб інших прославляли, а мене не помічали,
Щоб іншим, а не мені надавали перевагу,
Щоб інші ставали більш святими, ніж я,
Але щоб я був настільки святим, наскільки Ти хочеш мене бачити.»
Джерело: (Джордж Вервер «Спрага реальності»)


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Четвер, 14.04.2011, 12:00 | Повідомлення # 2
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
МОЛИТВА ДО ХРЕСТА ХРИСТОВОГО

Всемогучий Боже, Котрий терпів на хресті за всі наші гріхи, будь завжди при мені.
Хресте святий Ісуса Христа, будь моєю надією.
Хресте святий Ісуса Христа, зішли на мене всяке добро.
Хресте святий Ісуса Христа, віддали від мене всяке нашестя і зло.
Хресте святий Ісуса Христа, вчини, щоб я отримав(-ла) від Тебе спасіння.
Хресте святий Ісуса Христа, вирятуй мене від усяких нещасть - душевних і тілесних.
Ісусе Назарянський, розп'ятий за нас, май милосердя наді мною і накажи, щоб злий дух утік від мене навіки.Амінь.

Ця молитва була знайдена в Єрусалимі у гробі Ісуса Христа дуже давно, дата була невиразна(не можна розібрати).Цю молитву цісар Карл переслав до Риму Папі Римському.

Обітниця цієї молитви така:
Хто цю молитву відмовляє або її читає, або слухає, або носить при собі, не вмре несподівано, не втопиться, не згорить, жодна трутизна не пошкодить йому і запевнено вийде з того клопоту швидко й неушкоджено.
Коли цю молитву буде відмовляти жінка, котра має стати матір'ю, щасливо приведе на світ дитину.
Котра б людина мала падачку чи параліч, чи іншу хворобу, хай цю молитву прикладе до хворого місця.
"Тим, котрі цю молитву для себе відмовляють або іншим перепишуть, благословити буду, - каже Спаситель. - А тим, хто висміювати буде це письмо,або погорджувати тим письмом буде, зішлю на нього покуту".
Молитва ця забезпечує дім, в котрім живете, від ураганів,землетрусів,вогню,війни,від усякої пошесті,від усього злого,повітря,голоду і злих людей.
Хто цю молитву буде відмовляти щоденно,за три дні перед своєю смертю отримає знак від Бога про годину своєї смерті.Амінь.

Джерело - П.Гринчишин"Від Зарваниці до Гарабандалу.Частина 2" Видавництво"Нова Зоря" Івано-Франківськ.2005рік.


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Четвер, 14.04.2011, 12:09 | Повідомлення # 3
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
МОЛИТВА ДО ХРИСТА-ЦАРЯ
Ісусе Христе, віддаю Тобі честь як Цареві всесвіту. Всі створіння є створені для Тебе. Розпоряджайся мною ,як Своєю Власністю. Я відновлюю свої приречення з часу хрещення:відрікаюся сатани і всіх його діл,всієї гордості і всіх його підступів та обіцяю жити, як нажежить доброму християнинові. В особливіший спосіб обіцяю ужити всіх сил , щоби допомогти перемозі Божих законів і законів св. Церкви.Пресвятий Христе, Боже,жертвую Тобі мої нужденні вчинки з тим наміром, щоби всі люди повірили в Твоє святе царювання і щоби в той спосіб в усьому світі запанувало Твоє царство миру. Амінь.


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Середа, 04.05.2011, 11:17 | Повідомлення # 4
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
МОЛИТВА ПРИЙНЯТТЯ ІСУСА ЯК ГОСПОДА ТА СПАСИТЕЛЯ



У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Четвер, 16.06.2011, 11:54 | Повідомлення # 5
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Господи, я прошу не про чудеса і не про віражі, а про силу кожного дня.
Навчи мене мистецтву маленьких кроків.
Зроби мене спостережливою і спритною, щоб в строкатості буднів вчасно зупинятися на відкриттях і досвіді, які мене схвилювали.
Навчи мене правильно розпоряджатися часом мого життя. Подаруй мені тонке чуття, щоб відрізняти первинне від другорядного.
Я прошу про силу стриманості і міри, щоб я по життю непурхала і не ковзала, а розумно планувала перебіг дня,могла би бачити вершини і далечіні, і хоч інколи знаходила би час для насолоди мистецтвом.
Допоможи мені зрозуміти, що мрії не можуть бути допомогою. Ні мрії про минуле, ні мрії про майбутнє.Допоможи мені бути тут і зараз і сприйняти цю хвилину як найважливішу.
Вбережи мене від наївної віри, що все в житті повинно бути гладко. Подаруй мені ясну свідомість того, що складнощі, поразки, падіння і невдачі є лише природною складовою частиною життя, завдяки якій ми зростаємо і зріємо.
Нагадуй мені, що серце часто сперечається з розумом.
Пошли мені в потрібний момент когось, у кого вистачить мужності сказати мені правду, але сказати її люблячи!
Я знаю, що багато проблем вирішуються, якщо нічого не робити, так навчи мене терпінню.
Ти знаєш, як сильно ми потребуємо дружби. Дай мені бути гідним цього найпрекраснішого і ніжнішого Дару Долі.
Дай мені багату фантазію, щоб в потрібний момент, в потрібний час, в потрібному місці, мовчки або промовляючи, подарувати комусь необхідне тепло.
Зроби мене людиною, що вміє достукатися до тих, хто зовсім "внизу".
Вбережи мене від страху пропустити щось в житті.
Дай мені не те, чого я собі бажаю, а то, що мені дійсно необхідне.


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
Форум » Молитви » До Христа » До Христа
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright hrystyjany © 2024