П`ятниця
29.03.2024
09:47
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
Молитва молодого християнина - Сторінка 2 - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Молитви » молитви на різні потреби » Молитва молодого християнина (http://www.yosaphat.org/lib/prays/page/2/)
Молитва молодого християнина
галчонокДата: Субота, 18.06.2011, 20:45 | Повідомлення # 6
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Господи, я прошу не про чудеса і не про віражі, а про силу кожного дня.
Навчи мене мистецтву маленьких кроків.
Зроби мене спостережливою і спритною, щоб в строкатості буднів вчасно зупинятися на відкриттях і досвіді, які мене схвилювали.
Навчи мене правильно розпоряджатися часом мого життя. Подаруй мені тонке чуття, щоб відрізняти первинне від другорядного.
Я прошу про силу стриманості і міри, щоб я по життю непурхала і не ковзала, а розумно планувала перебіг дня,могла би бачити вершини і далечіні, і хоч інколи знаходила би час для насолоди мистецтвом.
Допоможи мені зрозуміти, що мрії не можуть бути допомогою. Ні мрії про минуле, ні мрії про майбутнє.Допоможи мені бути тут і зараз і сприйняти цю хвилину як найважливішу.
Вбережи мене від наївної віри, що все в житті повинно бути гладко. Подаруй мені ясну свідомість того, що складнощі, поразки, падіння і невдачі є лише природною складовою частиною життя, завдяки якій ми зростаємо і зріємо.
Нагадуй мені, що серце часто сперечається з розумом.
Пошли мені в потрібний момент когось, у кого вистачить мужності сказати мені правду, але сказати її люблячи!
Я знаю, що багато проблем вирішуються, якщо нічого не робити, так навчи мене терпінню.
Ти знаєш, як сильно ми потребуємо дружби. Дай мені бути гідним цього найпрекраснішого і ніжнішого Дару Долі.
Дай мені багату фантазію, щоб в потрібний момент, в потрібний час, в потрібному місці, мовчки або промовляючи, подарувати комусь необхідне тепло.
Зроби мене людиною, що вміє достукатися до тих, хто зовсім "внизу".
Вбережи мене від страху пропустити щось в житті.
Дай мені не те, чого я собі бажаю, а то, що мені дійсно необхідне.


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
Форум » Молитви » молитви на різні потреби » Молитва молодого християнина (http://www.yosaphat.org/lib/prays/page/2/)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Copyright hrystyjany © 2024