Середа
23.05.2018
09:03
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
Цікаві статті »
Меню сайту

категорії
ПРО ЖИТТЯ
ПОЕЗІЯ
ЖИТТЯ СВЯТИХ
ПРО СІМ"Ю І ШЛЮБ
ЗАБОБОНИ, ЧАКЛУНСТВО, МАГІЮ
ІСТОРІЇ З ЖИТТЯ
про піст
Пастирські звернення, послання, листи

Форма входу

Пошук

Погода в Україні

Поділись з друзями

кнопочка

Головна » Статті » ПРО СІМ"Ю І ШЛЮБ

подружжя в слові

Дружина проводжає чоловіка на роботу. Він начебто йде, але вже з порогу повертається:
- Ой , дорога, трохи не забув сказати найважливіше!
- Так милий? - з надією.
- Перед моїм поверненням дістань пиво з холодильника.

Дай послухати кількахвилинне спілкування між тобою і твоїм чоловіком/дружиною і я скажу чи щасливе у вас сімейне життя.

Хтось може думати, що цей перекручений вислів є перебільшенням. Може й так, але практика доводить інше. Не можуть двоє на повну купатися в коханні, якщо рівень їхнього спілкування ледь дотягує до позначки базарних продавців у люті морози. З власної практики стверджую, що щастя подружнього життя якраз і тчеться з простого щоденного спілкування між двома.

Ми всі знаємо про силу слова і про те, що воно може або ранити душу, або загоювати навіть давні рубці. Напевне, кожен не раз від розмови або літав під хмарами, або бовтався у багні з майже благородними тваринами. Відомо, якщо не вміло розкидатися словами день у день, то поволі вони можуть зруйнувати навіть тіло, адже прикрий настрій, як кажуть фахівці, впливає на стан всього організму. Замисліться: навіщо вам знервований і хворий супутник життя?

Не думайте, що грубість матиме вплив тільки на того, на кого вона вихлюпується. Образливе слово зіпсує день і вашої половинки, і ваш. Уявіть собі, що ваше різке висловлювання чи невдоволення зумовлять стан стресу (або поганого настрою) в дружини. Вона, скажімо, накричить на дитину... Та й чи піде вам на користь сніданок, який ви наспіх ковтатимете, бачачи розхвильовану дружину і пригнічену дитину? Як мінімум, проблеми зі шлунком гарантовано!

Тому дуже важливо виховувати в собі культуру спілкування, особливо подружнього.

Пропоную порівняти наведені нижче фрази (пізнайте серед них себе!) і вибрати для свого лексикону оптимальні в тій чи іншій ситуації:

-+
Чого залежалася? Уставай...Галочко! Доброго ранку. Хай Бог благословить твій і мій день!...
Ти такий само, як твій батько, нічого робити не вмієш...Молодець, Андрійку! Я ніколи не зробила б це так добре, як ти...
Ти така нечупара...Ти найвродливіша на світі. Я тебе люблю!
Усі люди уміють жити, а ти...Порадь мені, Дмитрику, ти так гарно розумієшся на...
Невже тобі незрозуміло, що...З тобою мені так легко, ти мене завжди розумієш...
Ти став таким нудним, байдужим...Я так тобі вдячна за те...
З тобою ніколи вчасно не виберешся в гості...Кохана, чим тобі допомогти, щоб ми не спізнилися в гості?..
Знову на кухні бардак...Петрику, допоможімо нашій мамі прибрати на кухні...
Тільки й знаєш, що дивитися телевізор...Любий, ти зморився? Відпочинь трішки...

Також не можна не забувати, що важливий не лише зміст слів, а й тон, яким вони сказані. Тому що рана від меча легше гоїться, ніж від слова (це сказав ще у ХVІІ ст. іспанський драматург де ла Барка).

Мимоволі виникає на думці своєрідна гра. Пропоную співставити ваше спілкування та стосунки з половинкою до і після одруження (або після років спільного життя). Щось змінилося? Якщо так, то подумайте, чому? Щоб вас не мучити наводжу варіанти відповідей:

  • Ви стали менше любити свою дружину/чоловіка? Якщо, так, то що зменшило порив ваших почуттів?
  • Дружина стала не така вродлива, тендітна, а чоловік не такий сильний і перспективний?
  • Кохана не досолює страви, а чоловік забуває виносити сміття і сьорбає з горнятка?
  • Він хропе і розкидає шкарпетки, а вона нечупара чи навпаки задовго стоїть біля дзеркала? І для кого це, цікаво?
  • У вас зникли спільні інтереси? Вже зовсім не цікаво тинятися, взявшись за руки, де-небудь містом, аби тільки з ним/нею?
  • Хочеться яких-небудь змін, а половинка цього не розуміє?
  • Ваш варіант?

Без сумніву, усе, перераховане вище, включно з вашим варіантом, є дуже важливим у житті. З цим вам жити день у день зранку до вечора і, що немаловажливо, вночі. Але… візьміть перші ваші спільні фотографії і уважно подивіться на того, в кого ви з невідомих вам причин колись закохалися (чи може то яка мара на вас найшла?) При цьому уважно гляньте не тільки на вашу половинку, але й на себе.. Що не так і чому?

— Тату, тату, а чому ти з мамою одружився, — запитує син.
— От бачиш, — каже той до дружини, — навіть дитина дивується.

Проблеми буднів ув’язнили вас у непробивній шкарлупі, життя за схемою «на роботу - з роботи» закрутило вас у вічних клопотах, готування перетворилося у відбувайлівку і вас вже нудить від прання… От і буде вам обом привід для розмови за горнятком кави десь у затишній кав’ярні. Як у старі часи!...

Тихе слово, терпіння під час «блідих сварок», усмішки просто так та турбота одне про одного зроблять ваш шлюб справжнім куточком затишку і тепла, у якому вас завше зігріють та приголублять. А щоб мої думки не були однобокими і суб’єктивними, почуйте і незалежне слово мого чоловіка, який радо приєднався до написання цієї статті:

«Життя - то низка світлих несподіванок та неймовірних викрутасів щодення. Подружнє життя тільки підсилює цю хаотично-святкову небуденність. Хтось скаже, що через плин днів, років вже не можна з такою наснагою і первинно-світлим поглядом дивитися на обрану половинку. Скажете, що час невблаганний, все міняється, а будні перебирають на себе роль впорядковувачів долі? Я особисто не погоджуся. Нехай спільність життя після одруження й підминає під себе усе до найменших і до найнеромантичніших дрібниць, та все ж почуття і відчуття підсилюватиметься, коли двоє знають, що саме вони мали би бути разом і ніхто інший. І що таке маленькі життєві турботи перед тією величчю спільності, яка народжується після єднання двох закуточків божественної волі? Спільне думання, віра, пошук гармонії, взаємопідсилення устремлінь роблять свою справу. Переплітаючись, двоє створюють свій маленький мікрокосм нового світу, де не треба нічого впорядковувати. Лише торкнися до істини, лише запусти спільну птаху-мрію політати своїми світами і вона принесе все, що треба для того, аби святкувати радість буття. Хочете вирватися з буднів, скинути з себе маску «таких як всі»? Дуже просто - живіть миттю на повну, черпайте світло звідусіль, отримуйте задоволення від усього, що робите, тотально просмакуйте кожен крок, порух. Не мрійте про майбутнє! Не кажіть, що ось-ось ще трохи і ми будемо іншими. Краще уявіть себе вже щасливими і вже такими, що мають втіленими свої мрії. А ще рухайтеся, пізнавайте щось нове. Подружнє життя - то відображення неповторності і світлості устремлінь двох, це свідчення компромісності і взаєможертовності для буття вкупі. Це чотириоке бачення світу і дихання в унісон. Це відображення в очах коханої або коханого відблиску істини, що дає нам наснаги безперервно черпати творчу силу, яка робить нас провідниками спалахів веселки у цей світ. Щасливими бути просто! Згадайте свої дитячі мрії, згадайте, ким би Ви хотіли бути, і як би Ви хотіли жити, щоби аж палати від щастя, і просто це зробіть.. А Ваша половинка це підтримає, коли Ви насправді живете одним подихом, поглядом і стуком серця..»

Важко щось додати до слів коханого. У тих образно сформованих думках затаїлася сутність щасливого життя двох. Не дозволяйте, щоб хтось або щось завадив вашим мріям, візьміть своє життя у свої руки та покладіться на Того, хто мешкає за хмарами. Висловлюйте свої почуття до близьких людей, не бійтеся ніжності та обіймів – вони так потребують цього саме від вас!Джерело: http://www.credo-ua.org/2009/02/311
Категорія: ПРО СІМ"Ю І ШЛЮБ | Додав: галчонок (04.11.2010)
Переглядів: 670 | Теги: ЖИТТЯ, сім'я, довіра, ШЛЮБ, подружжя, кохання, Дар, спілкування | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ДивенСвіт

Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright hrystyjany © 2018