Вівторок
20.11.2018
00:04
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
Цікаві статті »
Меню сайту

категорії
папи
єпископів УГКЦ

Форма входу

Пошук

Погода в Україні

Поділись з друзями

кнопочка

Головна » Статті » Пастирські звернення, послання, листи » єпископів УГКЦ

Звернення з нагоди Дня пам’яті абортованих дітей

Слава Ісусу Христу!

Дорогі у Христі!

 

У другу суботу Великого посту наша Церква у молитві згадує дітей, які згинули через аборти. Цей день є днем скорботи за втраченими дітьми, а для тих, хто обтяжений цим гріхом – часом усвідомлення, прощення та примирення.

Від моменту зачаття нове людське життя отримує тіло і безсмертну душу. Каже Господь: «Перш ніж ти вийшов з лона, освятив Я тебе (Єр, 1,5). Тому, Церква кличе до своїх синів та дочок: нехай кожен шанує та захищає людське життя від моменту зачаття! Хай кожен своїм свідченням та твердою позицією допоможе зцілитись нашому суспільству від тяжкої духовної прокази - абортів!

Пригадуємо вам, що Бог забороняє позбавляти життя ненароджену дитину! Цей гріх є тяжким гріхом вбивства людини, незалежно від того, що про це говорять державні закони та чисто земські міркування! Перше-бо нам треба слухатися Бога, а не людини!

Противмося спробам приспати наше сумління, коли говорять про «зародок», «фетус», «ембріон», «плід», начебто про щось незрозуміле, а не про живу людину. Будьмо пильні і настановляймо ближніх, що «аборт» чи то «переривання вагітності» – є ніщо інше, як позбавленням життя живої, але ще ненародженої людини.

Коли невинно убивають людину, то голос її крови кличе з землі до Бога про помсту (пор. Бут. 4, 10). Тому, тягар вбивства ненародженої дитини неодмінно позначається на її батьках, їхньому потомстві та всіх, причетних до цього гріха. Проте Господь сказав: «Коли мій народ, що зветься моїм ім’ям, упокориться, буде молитись та шукати обличчя мого й навернеться від своїх лихих доріг, то я почую з неба й прощу гріхи їхні й вигою їхню землю» (ІІ Хр. 7, 14).

Тож, нехай у час Великого посту, коли Церква вшановує пам’ять абортованих дітей, кожен перепросить Господа Бога за цей важкий гріх дітовбивства, який обтяжує нашу державу. Попросімо зіслати нам дар покаяння, прощення та примирення з абортованими дітьми.

Хай Всемилостивий Господь змилосердиться над нами, нашими матерями і батьками, поколіннями, над нашим народом та нашою державою, і дарує вічний упокій невинно убієнним ненародженим дітям.

Додаток 1:

"Ще молимось Господи за дітей, навмисно убитих у лоні матері, а також за тих, що  стали жертвами людських діянь та експериментів, і загинули, неприйнявши Тайни Хрещення. Ти сам охрести їх Господи в морі щедрот Твоїх і не позбав їх Твого Божого світла та Царства Небесного.”

 

"Господи Боже, Спасіння слуг Твоїх, Ти не хочеш смерти грішника, але щоб він навернувся і жив. Сам і нині змилосердися над слугами Твоїми – матерями та батьками, з волі яких було допущено аборт, та всіма тими, хто причетний до гріха навмисного дітовбивства. Подай їм ласку покаяння, прощення та примири їх зі Святою Твоєю Церквою.”Джерело: http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=4717&cHash=c681ded56a9bf8e7a4f2ef8901c6eb88
Категорія: єпископів УГКЦ | Додав: галчонок (16.03.2011)
Переглядів: 444 | Теги: ЖИТТЯ, аборт, молитва, УГКЦ, звернення, друга субота посту, ДИТИНА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ДивенСвіт

Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright hrystyjany © 2018