Четвер
18.04.2024
21:13
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
До Святого Духа - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Молитви » До Святого Духа » До Святого Духа
До Святого Духа
галчонокДата: Четвер, 14.04.2011, 11:54 | Повідомлення # 1
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
О Духу Святий, душе моєї душі, люблю Тебе, освячуй мене і провадь мене, зміцнюй, розраджуй і навчай, що маю робити, наказуй мені. Усьому підкоряюсь, чого від мене вимагатимеш, прагну все прийняти, що допустиш у моєму житті, дай мені тільки пізнати Твою святу волю. Амінь.

У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Четвер, 14.04.2011, 11:55 | Повідомлення # 2
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Молитва про дари Святого Духа

Святий Духу Боже, Духу Отця і Сина, упокоряючись перед Божим Престолом Твоїм, перед обличчям Неба і землі, посвячуюся Тобі та віддаю Тобі душу і тіло моє. Обожнюю світло Твоєї нескінченної чистоти, досконалість Твоєї справедливості, сили Твоєї любові. Ти — світло і сила моєї душі, у Тобі живу, думаю та ділаю, аби невірністю Твоїй ласці не засмучував Тебе, не грішив проти Тебе і вчини так, щоб безнастанно, вслухаючись у голос Твій, йшов за Твоїми натхненнями.
О Духу Святий, подателю дару мудрості, освячуй мене.
О Духу Святий, подателю дару розуму, навчай мене.
О Духу Святий, подателю дару поради, керуй мною.
О Духу Святий, подателю дару сили, зміцнюй мене.
О Духу Святий, подателю дару вміння, просвіти моє невігластво.
О Духу Святий, подателю страху Божого, увільни мене від усякого гріха.
О Духу Святий, подателю дару миру, обдаруй мене миром.
Благаю Тебе, Духу Святий Боже, уділи мені сили, щоб у кожній хвилині життя керувався добротою і благими намірами, упокоренням і вірністю, терпеливістю і любов'ю, радістю і поблажливістю. Амінь.

Акт посвяти себе Духові Святому

Духу Святий, Духу Божий, Духу світла і любові! Посвячую Тобі розум мій, серце моє, волю мою і усього себе в житті та у вічності. Вчини, .аби розум мій завжди був готовий до прийняття натхнень, які походять від Тебе .з Неба і науки св. Церкви, котрою Ти непомильно керуєш; аби серце моє завжди палало любов'ю до Бога та ближнього, а воля моя завжди погоджувалася з Волею Божою; аби усе моє життя було вірним наслідуванням чеснот Господа нашого і Відкупителя Ісуса Христа, котрому з Отцем Небесним і Тобою нехай завжди буде честь і слава. Амінь.

Святий Духу, надихни мене

Святий Духу, надихни мене,
Любове Божа, поглинь мене,
на правильну дорогу, запровадь мене.
Маріє Мати, глянь на мене,
З Ісусом благослови мене.
Від усякого злого, від усякого блуду, від усякої небезпеки, збережи мене. Амінь.


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
ГалинаДата: П`ятниця, 10.02.2012, 02:48 | Повідомлення # 3
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Святий Дух, що вирішуєш всі проблеми, проливаєш світло на всі дороги, щоб і я могла (міг) прийти до своєї мети. Ти, що даєш мені Божественний дар прощення і забуття всякого зла, вчиненого проти мене, в усіх бурях життя перебуваючий зі мною, в цій короткій молитві я хочу подякувати Тобі все і ще раз довести, що я ніколи і нізащо не розлучусь з Тобою, не дивлячись на жодні ілюзорності матерії. Я хочу перебувати з Тобою в Твоїй Вічній Славі! Дякую Тобі за всі Твої благодіяння для мене і моїх близьких і прошу Тебе...(назвати прохання) Амінь.
Молитву треба відмовляти тричі (скільки часу не вказано). А потім обов'язково написати її десь в людному місці, щоб інші могли її отримати.
 
Форум » Молитви » До Святого Духа » До Святого Духа
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright hrystyjany © 2024