П`ятниця
29.03.2024
03:20
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
кілька цікавих пропозицій - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне і позитивне » цікаві християнські видання » кілька цікавих пропозицій
кілька цікавих пропозицій
галчонокДата: Субота, 22.01.2011, 22:38 | Повідомлення # 1
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Порадник доброї сповіді
Сміливо можна сказати словами Отців Святих, що саме добра сповідь визначає міру спасіння. Від досконалої сповіді залежить прощення гріхів, поправа життя, добра смерть, милосердний суд, щаслива вічність. Однак нещирих сповідей буває багато, у цьому можемо переконатися, зважаючи на слова Отців Церкви та з наук Святих. Свята Тереза пояснювала з Божого об’явлення, що диявол нічим не провадить християн до загибелі так, як злими сповідями. Вона розповідала, що бачила пекло, де перебувало дуже багато християн, проклятих через погану сповідь! Св. Тереза заохочувала проповідників і сповідників, щоб навчали вірних про досконалу святу сповідь, а насамперед наголошувала, щоб відлякували від сповідей святотатських. Це, власне, і є головна причина написання цієї книги.

Детальніше про книжку: релігійний портал


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Субота, 22.01.2011, 22:43 | Повідомлення # 2
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Дев'ятниця та молитви до святого Домініка Савіо

Вийшла друком збірка молитов та дев'ятниця до святого Домініка Савіо, який є покровителем бездітних. Також у цій збірці містяться молитви доля вагітних жінок, благословення жінки, яка носить дитину.

Формат: А-6
К-сть стор.: 16

Детальніше: релігійний портал


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Субота, 22.01.2011, 23:59 | Повідомлення # 3
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Набожества до святого Юди-Тадея
зібрані молитви, акафіст, дев'ятниця, пісні.

Взивати буде до мене, а я вислухаю його, з ним я, пригнічений, його вирву. Господь близько до всіх тих, хто Його кличе в правді. Господи, вислухай мою молитву. Хай моя молитва дійде до Тебе. Господу помолімося. Всемогутній і милосердний Боже! Покірно благаю Тебе, щоб ми, які вшановуємо святого Юду-Тадея, вибраного Твого апостола, одержали через його великі заслуги й через Господа нашого, Ісуса Христа, Твою святу ласку.

К-сть сторінок: 56

Формат: А-6
Детальніше: релігійний портал


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
Форум » Різне і позитивне » цікаві християнські видання » кілька цікавих пропозицій
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright hrystyjany © 2024