П`ятниця
26.04.2024
00:49
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Християнський Світогляд
Головна Реєстрація Вхід
Молитва молодого християнина - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Молитви » молитви на різні потреби » Молитва молодого християнина (http://www.yosaphat.org/lib/prays/page/2/)
Молитва молодого християнина
галчонокДата: Субота, 26.03.2011, 21:04 | Повідомлення # 1
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Я попросила сили - і Бог дав мені труднощі, щоб я стала сильною;
Я попросила мудрості - і Бог дав мені проблеми, і доручив їх вирішення;
Я попросила багатства - і Бог дав мені розум і натруджені руки до роботи;
Я попросила мужності – і Бог дав мені небезпеку;
Я попросила любові – і Бог дав мені можливість;
Я попросила Бога, щоб стати мені сильною, аби здійснити грандіозні плани – а Він вчинив мене слабкою, щоб зберегти в мені смиренність;
Я попросила Бога, щоб Він обдарував мене здоровям, щоб я могла звершувати великі діла, а Він дав мені страждання і біль, щоб я навчилася краще Його шанувати;
Я просила в Бога багатства, щоб мати всього вдосталь, а Він залишив мене бідною, щоби позбавити мене пихи;
Я просила в Бога влади, щоб люди потребували мене, а Він дав мені незначущість, аби я потребувала їх;
Я просила в Бога все, щоб радіти життям, а Він залишив мені лише життя, щоб я раділа ним;
Господи, я не отримала нічого, про що тебе просила, проте, ти всупереч моїм сподіванням дав мені все те, що мені було потрібним.
Будь прославлений, Господи, адже поміж людьми немає нікого, хто був би обдарований більше за мене.


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Субота, 26.03.2011, 21:06 | Повідомлення # 2
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Молитва втомленого прочанина.

Господи! Я є втомлений життям, втомлений собою й іншими.
Не знаю…
Часом я маю злість на все і на всіх. Чому так, Господи, як людина хоче любити це життя і любити інших ?
Це тому, Господи, що я ходжу втомлений, виснажений і навіть дрібниці виводять мене з себе. Раптово маю охоту покинути усе: Мій Ідеал, мою Любов, мої компроміси… Покинути і втекти від життя.
О так! Якби я міг втекти! Втекти від цієї нудьги, що гнітить мене, цієї непевності, яка ранить мене, від цієї втоми, що від неї болить моє тіло.
Однак, знаю, що треба жити, що треба боротися, постійно боротися, що треба йти далі, кажучи своє “Так”. Але, як Господи ?
Коли сили мене покидають… Коли ніхто мене не розуміє ? Коли я сам?..
Ти знаєш, Господи, що я маю добру волю. Знаєш, що хочу жити і любити, але я надто убогий і знесилений, надто непостійний
Не зарахуй мені, Господи, моїх упадків … Памятай ті всі рази, коли я піднявся, з жалем у серці, за ту мою слабість, але готовий до зміни.
Потребую сили, Господи…Потребую відваги.
Я є втомлений прочанин і знаю, що життя продовжується, що Любов існує, і що потрібно йти. Господи, уповаю на Тебе у моїй прощі.


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Четвер, 14.04.2011, 11:44 | Повідомлення # 3
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
МОЛИТВА КОРИСТУВАЧІВ ІНТЕРНЕТУ

Всемогутній і Вічний Боже,
що створив нас на Свою Подобу
і сказав нам шукати, передусім, те, що добре,
правдиве і красиве,
особливо в Божій Особі Твого Єдинородного Сина,
Господа нашого Ісуса Христа,
допоможи нам, благаємо Тебе,
за посередництвом св. Ізидора, єпископа і доктора,
щоб ми під час наших мандрівок в інтернеті
спрямовували наші руки і очі тільки не те, що подобається Тобі
і трактували з любов’ю і терплячістю
всі ті особи, яких зустрічаємо
через Христа Господа нашого. Амінь.
Святий Ізидоре, молися за нас!


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Четвер, 14.04.2011, 11:45 | Повідомлення # 4
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
МОЛИТВА ПІД ЧАС ХВОРОБИ РІДНИХ І БЛИЗЬКИХ!!!!!!!

Отче Святий, Лікарю душі і тіла! Ти послав у світ єдинородного Твого Сина, Господа нашого Ісуса Христа, який зціляє всяку недугу і рятує від смерти.

Вияви Твою цілительну силу, діткнися до тіла, згаси гарячку вгамуй страждання та всяку приховану недугу.
Будь лікарем слугам Твоїм, підніми їх з ложа страждань і здоровими даруй Твоїй Церкві, щоб Тобі служили і творили Твою святу волю.

Бо Ти єси джерело уздоровлень, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, з єдинородним Твоїм Сином і животворящим Твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
галчонокДата: Четвер, 14.04.2011, 11:45 | Повідомлення # 5
модератор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 176
Нагороди: 1
Статус: Offline
Молитва в часі пошесних недуг

Отче небесний! Твій єдинородний Син, Господь наш Ісус Христос, сказав: "Просіть і дасться вам, стукайте, той отвориться вам". Тож у найглибшій покорі припадаю перед Тобою, Отче безконечного милосердя, та зі сльозами в очах молю Тебе: зглянься ласкаво на нещасний нарід, з-поміж якого невмолима смерть забирає щораз нові жертви. Господи, Господи! Признаю, що це наші беззаконня стали причиною згуби стількох людей. Я свідомий того, що це за нашу непам'ять на Тебе мрець за мерцем сходить у гріб. Ми провинилися й тяжко провинилися перед Тобою, всемогутній Господи Боже! Але Ти, Всезнаючий, бачиш, що нарід тепер кається за свої беззаконня. Наляканий цією страшною карою, щиро б'ється в груди та з глибини серця молить у Тебе милосердя. Тож, Господи! Ти, що не хочеш смерті грішників, але бажаєш їх навернення, спини Свій справедливий гнів і відверни від розкаяного народу цю заразливу недугу! Змилосердися над нами, щоб ми могли в спокої служити Тобі й дякувати по всі дні життя свого за цю превелику ласку.
А душам тих, що від цієї недуги померли, подай, Господи, вічний упокій там, де нема ні журби, ні болю, ані зітхань, а вічне життя. Вчини це, молю Тебе, наймилосердніший Господи, задля молитов Пресвятої Владичиці Діви Марії, наших Ангелів Хоронителів і всіх Твоїх Святих. Амінь


У будь-якій людині захований цілий світ, нескінченно цінний в очах Божих. Олександр Мень
 
Форум » Молитви » молитви на різні потреби » Молитва молодого християнина (http://www.yosaphat.org/lib/prays/page/2/)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright hrystyjany © 2024